0723341787
 

איך מיישרים שיניים בלי גשר?

איך מיישרים שיניים בלי גשר?

כל אדם באשר הוא אדם יודע כי סימן ההיכר של כל ילד שהגיע לגיל "טיפש עשרה"" הוא הגשר בשיניים. נדבקים אליו שאריות מזון, מסטיקים, ובעיקר גורם לאי נעימויות עם בני המין השני. כשאתם בגיל מבוגר יותר המצב עלול להיות אפילו מביך עוד יותר. כיום ניתן למצוא פתרון חלופי ליישור שיניים. מדובר במתקנים נשלפים שקופים ולא שקופים, כאשר הלא שקופים מיועדים למתבגרים וגם כתמיכה למיישרים קיימים, והשקופים מתאימים למבוגרים המעוניינים בתמיכה לשיניים בלתי נראית.

המסע בעקבות הסלקציה
יש פתרון. עכשיו כבר ניתן לבצע טיפולי יישור שיניים בלתי נראים, שיספק את הצרכים של אותם אנשים שלא מעוניינים להבליט את יישור השיניים שלהם. העניין הכספי משחק כאן תפקיד מאוד חשוב, שכן טיפולי יישור שיניים על ידי שתלים נשלפים שקופים יקרים בהרבה מגשרים שונים. ניתן גם לשקול את החלופה של סמכים פנימיים, שזה גשר פנימי המודבק לשיניים מצדן האחורי.
אם אתם סובלים ממחלות פה, דלקות חניכיים ובעיות עצם למיניהם אתם עלולים להיפסל או להפוך את הטיפול למורכב, ארוך ויקר יותר. לכן חשוב מאוד לטפל בהקדם בכל בעיה שקיימת באזור הפה, ורק אז לפנות לטיפול הנוכחי.

גלה לי איך עושים את זה
הכירו את איניביזליין הקרוי על שם החברה שייצרה אותו, מתקן שקוף ונשלף בהתאמה אישית שיעזור לנו בביצוע הטיפול. ראשית עליכם להגיע ולעבור הטבעת שיניים במרפאה, שתישלח למעבדות חברת בארה"ב ושם יבדקו זווית קיימת ורצויה אליו צריכים להגיע בסיום הטיפול. את הזווית מתרגמים לסט של קשתיות שקופות, בשבילכם איניביזליים, שכל אחת מהן קרובה מעט יותר לזווית השיניים הרצויה. בכל טיפול מולבשת קשתית אחת על השן שמלווה בתחושת לחץ על השיניים.

וכעת, התוצאות
בדומה ליישור שיניים בעזרת גשר, גם כאן התוצאות הינן זהות כמעט לחלוטין. השיניים שלכם יסתדרו סוף סוף זו לצד זו, ייסוגו לאחור במידה ועטו קדימה. במידה והיו לכם רווחים בין השיניים ובעיות סגירת הפה, סביר כי ייעלמו כליל בעזרת הטיפול.

למי מומלץ להימנע
כל מי שסובל מבעיית חניכיים כרונית , לסתות חלשות ועצמות רכות לא יוכל ליהנות מהטיפול, הסיבה היא פשוטה – למנוע מצב של איבוד שיניים בעקבות הלחץ שמופעל עליהן בעת הרכבת הקשתיות.