0723341787
 

הלבנת שיניים בלייזר – מחיר

הלבנת שיניים בלייזר – מחיר

מי לא רוצה שיניים לבנות ונוצצות? שיניים לבנות הן מדד חיובי להצלחה. המרדף אחר השיניים הלבנות הוא בלתי פוסק. כולם רוצים להתבלט עם שיניים נוצצות, ממש כמו בפרסומות למשחות השיניים. להלבנת שיניים בלייזר יתרונות רבים וחשובים שיעשו אתכם מרוצים, לגבי המחיר תקראו ותחליטו בעצמכם.

מחיה הצבע הטבעי
כאשר נוצרים שינויים בצבע רופא השיניים צריך לבצע בדיקה וויזואלית על מנת לבדוק את הסיבה לכך. כתמי מזון, עישון, תרופות , טראומות וחבלות וטיפולי שורש יכולות להיות סיבות המצדיקות הלבנת שיניים בלייזר. בטווח זמן זעום ביותר של 45 דקות בלבד , טיפולי שיניים בלייזר יחזירו לשיניים שלך את הצבע הטבעי שאבד להם. בתהליך שאינו פולשני המשפר את הגורם הפסיכולוגי, מופחת הרובד הבקטריאלי העושה נפלאות עם פציעות והתוצאה תורגש לאורך זמן. בהלבנת שיניים בלייזר, הרופא מתחיל בניקיון כללי של השן והסרת כל שאריות רובד השיניים בקו החניכיים. כאשר יסיים עם חלק הניקיון ישים על השיניים ג'ל על בסיס על תחמוצת , המכיל נוסחה מקצועית בריכוז מסוים שתפקידו לדאוג שהלייזר ישיג תוצאה מקסימלית בהלבנה. מאוחר יותר משתמשים באור מיוחד שגורם לג'ל להיות אקטיבי ומשנה את גוון השן עד לסילוק מוחלט של המראה המוכתם. התוצאה כאמור מורגשת מיד והמראה מחזיק לתקופה של בין שנתיים לחמש שנים בהתאם להרגלו של המטופל.

כסף לבן משיניים שחורות
התשלום בעבור טיפול הלבנת השיניים בלייזר, מחושב באמצעות מספר פרמטרים. תחילה ניקח בחשבון את איכות חומר הג'ל אתו משתמשים בהליך הטיפול ואת הריכוז שלו. לאחר מכן נתייחס לסוג מכשיר הלייזר שמבצע את הטיפול ולבסוף למוניטין הרופא המטפל. על פי הוראות משרד הבריאות, רק רופא מוסמך יכול לבצע את טיפול ההלבנה באמצעות לייזר בשונה מהלבנה רגילה שאותה יכולה לבצע גם שיננית או סייעת. ועכשיו למסקרן מכל- המחיר. תחזיקו חזק, מחירה של הלבנת שיניים בלייזר בישראל נע בין 1000 ל- 2000 שקלים. לעיתים קיימים מבצעים עונתיים המפורסמים באמצעי התקשורת ובמרפאות השונות. מה שעלול לייקר במעט את מחיר ההלבנה הוא שימוש בחומר שנקרא פלואוריזציה, שנועד להפחתת רגישות לאחר טיבול ההלבנה ומחירו נע סביב ה100 שקלים.