0723341787
 

יישור שיניים למבוגרים

יישור שיניים למבוגרים

הגעתם לגיל שבו אתם כבר לא תוכלו לדחות את זה לפעם אחרת. זהו, נגמרו התירוצים וגם בינינו, גם לכם נמאס לראות שיניים עקומות בכל פעם שאתם מסתכלים במראה. אז החלטתם לעשות עם זה משהו. הרשו לנו להציג לכם פתרון טוב שיעזור לכם מאוד בהחלטה. הכירו את האינויזליין.

שאף אחד לא ידע
השיניים שלנו גלויות לעולם במצב יום יומי. שיניים לא תקינות יכולות לעכב אותנו בקבלה למקומות עבודה, לייצר אנטגוניזם מול אנשים וסתם לגרום לנו לתחושת הרס עצמית. העולם של המבוגרים, כך מסתבר, יותר מסובך מעולמם של ילדים בנוגע לשיניים. צריך להקפיד על כל פרט ופרט ולדאוג שכמה שפחות ישימו לב. במאמר מוסגר ניתן לומר שהשיניים הם כרטיס כניסה לעולם החברתי.
יש פתרון חברים. אמנם זה עדיין טיפול בעל השלכות מסוימות, אבל תחייכו רגע כי ניתן לבצע בעזרתו את מה שאתם צריכים.

זה פתרון קסם או שדנידין קפץ לבקר?
אנו מדברים על יישור שיניים שקוף לגמרי. יישור שיניים שישיג את התוצאה הרצויה לכם מבלי שאף אחד ישים לב. באמצעות שימוש בטכנולוגיית הדמיה תלת ממידית מיוחדת לתכנון תזוזת השיניים, נוצרים סדרה של קשתיות שקופות מיוחדות. כל קשתית כזו נקראת אינויזליין והן מזיזות את השיניים בהדרגה. כל קשתית כזו מרכיבים במשך שבועיים ואז עוברים לבאה בתור, עד שכל השיניים מסודרים במקומן המתוכנן.

כואב לי דוקטור, או שאני סתם מדמיין
בניגוד לאופציות יישור שיניים אחרות כמו גשר וקוביות על השיניים, בהן בכל מפגש מופעל לחץ ישיר על השיניים. ביישור השיניים בעזרת אינויזליין הסיפור הוא אחר לגמרי, מכיוון שהקשתית היא רכה ונעימה. כל קשתית מזיזה כאמור את השן בהדרגה ולכן הלחץ עליה הוא קל ונעלם לאחר מספר ימים בודדים.

הטיפול הוא מאוד מומלץ ועלותו נקבעת על פי מספר מרכיבים עיקריים, כמו מורכבות הטיפול ואורכו. החיוך אותו תחוו בסיום הטיפול הוא הסיבה שהומצא הטיפול החדשני הזה. כך ניתן לבצע בצורה נכונה ויעילה יותר את יישור השיניים וגם לדאוג כי אף אחד לא יחשוד בכם. לכן, הרופאים יעשו ככל שביכולתם כדי לענות לכם על הצורך ההכרחי הזה בעלות הנמוכה ביותר עבורכם.