0723341787
 

מומחה לרפואת חניכיים

מומחה לרפואת חניכיים

סובלים מדימום מתמשך מאזור הפה? כדאי שתבדקו טוב טוב את החניכיים שלכם. ד"ר יניב מאייר הינו רופא מומחה לרפואת חניכיים וישמח לתרום לכם מניסיונו האישי.

הטכנולוגיה במלוא הדרה

ד"ר מאייר הוא רופא טכנולוגי. במקביל לניהול פורום חניכיים באתר אינפומייד הוא משתמש בתוכנות מחשב מתקדמות, וזאת כדי להעניק למטופלים את הדרך הטובה ביותר לטיפול במחלות חניכיים.
יש לכם את הזכות להכיר רופא, שנותן תשומת לב מיוחדת לטיפול אישי ואמין. עד להשגת התוצאה הרצויה , דואג ד"ר מאייר למטופליו ליחס אישי ולליווי צמוד. הוא משלב בעבודתו מקצועיות רבה וניסיון רב ותמיד שואף למצוינות.


ישר לפרצוף
ד"ר מאייר לא חוסך במילים. הוא יענה לך על כל שאלותיך, יספק יתרונות וחסרונות לכל טיפול שתבצע וידאג לסייע בבחירת טיפול מתאים. מאייר בוחר את ציוד הטיפול בקפידה ולכן משתמש בחומרים האיכותיים ביותר מהחברות המובילות בעולם.


מומחה עם תעודה
את הידע הנרחב שלו השיג ד"ר מאייר בבית הספר לרפואה עברית והדסה בירושלים, שם למד במסגרת העתודה האקדמית וסיים בהצטיינות בשנת 2000. הוא בחר להתמחות במחלות חניכיים ובהשתלות במחלקה לפריודונטיה בבית הספר להתמחויות לרפואת שיניים בבית חולים רמב"ם בחיפה. מאייר זכה לקבל תעודת מומחה גם ממשרד הבריות וגם מהפדרציה האירופאית לפריודונטיה. הוא גם בוגר בחינת הסמכה אמריקאית לרפואת שיניים.

ההוקרה
מאייר זכה במגוון פרסים במהלך חייו. את פרס קולגייט-פלמוליב קיבל על השתתפותו בפרויקט קהילתי ברפואת שיניים, על ביצוע מחקר בתחום יישור השיניים הוא קיבל פרס הצטיינות, על מחקר קליני ייחודי בתחום הטיפול במחלת חניכיים קיבל פרס הצטיינות של חברת טבע ישראל, על מאמר מצטיין מהספרות העולמית קיבל פרס של הפדרציה האירופאית לרפואת שיניים. בשנת 2011 נבחר לאיש השנה בתחומו.
מבחינת חברות בארגוני , לא חסך מאייר בהצטרפות למספר ארגונים: ההסתדרות לרפואת שיניים, האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה, האקדמיה האמריקאית לפריודונטיה והאיגוד הבינלאומי למחקר דנטלי.