0723341787
 

רופא שיניים מומלץ

רופא שיניים מומלץ

מי לא נתקל במקרה שבו השיניים שלו דורשות ומרפא והוא לא יודע למי לגשת? כנראה שכולנו. עכשיו צריך להסתמך על המלצות מחברים, מקרובי משפחה ואפילו להשתמש בכל מני המלצות מדריכים שונים המצויים מעל דפי רשת האינטרנט. אז מי הכי טוב , מי יעניק לנו טיפול במסירות וברגישות? הרשו לנו להכיר לכם רופא שהוא קודם כל בן אדם, יקשיב לכם בכל בעיה ויעשה יש מאין גם במקרים שרופאי שיניים אחרים איבדו כל תקווה. תשננו את השם – ד"ר אלן ראובן.

כמה פשוט ככה טוב
בכניסה לבניין ברחוב מפרץ שלמה בחולון לא תראו שום דבר מיוחד, למעשה כל בניין ברחוב או בכלל בארץ נראה בדיוק אותו דבר. עכשיו תעלו לקומה 3 מפציר בכם ד"ר אלן ואתם ניגשים למעלית המובילה אתכם ישר לדירה. בכניסה לא תקבל אתכם מזכירה ולמעשה לא תתקבלו על ידי אף אחד. נשמע מוזר? יותר נכון , ממש לא הכרחי. אז אחרי שנכנסו הדמות הראשונה אותה פגשתי שעליתי במעלה המדרגות לחדר טיפולים הייתה ד"ר אלן שהבטיח להתפנות מיד לאחר סיום הטיפול במטופל קודם. כפי שהובטח כך היה וד"ר אלן אכן ניגש לעניין והזמין אותנו להגיע לחדר.

מקצועיות היא לא מילה גסה
ד"ר אלן מתחיל בשאלות ואף מוסיף מספר בדיחות על מצב השן ועל מורכבות הטיפול. מסרתי לו את הפרטים אודות שן בעייתית שכואבת מאוד והוא ישר מצא לנכון לבצע עקירה כירורגית, לא לפני שביצע בעצמו צילום וסריקת השן במצלמה מיוחדת. הטיפול עצמו ארך כעשר דקות במהלכו הזריק ד"ר אלן חומר הרדמה ושאל לשלומי יותר מפעם אחת במהלך הטיפול. לאחר הטיפול נתן הד"ר מרשם לאנטיביוטיקה הכרחית לאחר עקירה מסוג זה. אציין כי כאבים לא הורגשו במהלך הטיפול וגם אחריו לא היו כאבים חזקים, בעיקר בעקבות הנחיית האנטיביוטיקה המדויקת. מיותר להגיד שעברתי מספר טיפולים דומים במהלך חיי אך לא באותה רגישות. כאן הורגשה מקצועיות ברמה שונה.

אז אם אתם מחפשים רופא שיניים טוב ומקצועי שיטפל בכם בדיוק במה שאתם צריכים בלי שטויות מיותרות הגעתם למקום הנכון. לגבי המחיר גם כאן לא תהיה לכם הפתעה כי ד"ר אלן מבקש מחירים סבירים בהחלט.