0723341787
 

רופא שיניים מומלץ בתל אביב

רופא שיניים מומלץ בתל אביב

תל אביב הייתה מאז ומעולם עיר ללא הפסקה. ככזו היא מלאה בכל טוב ממקומות בילוי, פארקים ועד מרפאות שיניים רבות. ששואלים אתכם מי רופא שיניים טוב ומי פחות בעיר הזאת ולמי הייתם הולכים התשובות הם לא תמיד ברורות ולעיתים כל אחד ימליץ על רופא אחר. אחדים יגידו שם אחד אחרים שם אחר ואתה מתבלבל. כדי למנוע בלבול מיותר לתושבי תל אביב הייתי ממליץ רק על אדם אחד - דוקטור מיכאל וינטר.

קבלו את האיש והרוגע
ד"ר מיכאל וינטר הוא רופא שיניים מומחה ובעל ותק רב המבצע את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. אצל דוקטור וינטר הלקוח מספר אחד וידאג שגם תהיה מרוצה ותיהנה מהטיפול עד לפעם הבאה.

למרפאה של ד"ר וינטר שני סניפים כאשר בשניהם הוא מטפל ראשי. המרפאה ברחוב דיזינגוף, שבה ביקרתי מתהדרת באווירה ביתי ובשרות מנצח. זה מתחיל בדפנה הסייעת שמתפקדת כפקידה שלו ממשיך בבדיחות של ד"ר וינטר עם המטופלים ובטיפול מהיר ויסודי. גם אנשים שפוחדים פחד מוות מרופאי שיניים יחושו כאן תחושת רוגע מהכניסה ועד לסיום הטיפול.

רופא שגם מתקתק וגם מדייק
ד"ר וינטר מבצע את כל הטיפולים שלו ביעילות ובזריזות, כמה זריז ככה מדויק ולא שוכח שום דבר. מהרדמה לעקירה מעקירה להשתלה. לעיתים ניתן לראותו מקפץ בין 2 חדרים מבצע טיפול עקירה לאחד ואחר כך חוזר ומתלוצץ על זה שסיים כרגע עקירה ובינתיים חומר ההרדמה שבשן עוד לא החל לפעול.

בשיחה סגורה עם מטופלים שחיכו בחדר ההמתנה קיבלתי רושם מדהים. אנשים מתמכרים לטיפול וחשוב מאוד הם לא חשים כאב מיוחד. עמידה בלוחות זמנים הוא כלל חשוב אצל ד"ר וינטר ולמרות שמשתדל לדייק בזמן הוא נותן לכל מטופל את מלוא הזמן הדרוש לטיפול שלו. הטיפול אצל ד"ר וינטר הוא מיוחד בקנה מידה ישראלי וכל מטופל יזכה אצלו למענה אישי וטוב

במידה וזה הביקור הראשון שלכם במרפאה תקבלו כרטיס המזכיר לכם על הטיפול הבא. בנוסף, לפני הטיפול תקבלו שיחה נעימה מדפנה אשר תזכיר לכם על מועד הטיפול.