0723341787
 

רפואת שיניים דחופה בחיפה

רפואת שיניים דחופה בחיפה

אתם דוחים את זה וזה עדיין קטן מחכים ומצפים שיברח חולמים על טוב אבל הוא מכניס לכם רק רע, כן כן עכשיו אפשר לומר בוודאות כי קיימת בעיה. שלא תגידו שאין לכם זמן או שלא מן הנמצא , בחיפה תוכלו למצוא מרפאה שתטפל בכם בכל שעה. אם הזנחתם וחיכיתם או שקרה לכם משהו רע בואו למומחים של חיפה הפעילים 24 שעות ביממה.

מי אמר אני
חירום היא מילה חזקה מדי. רפואה דחופה אומרת שהשן שלכם כבר לא יכולה שתדחו אותה עוד ושתזלזלו בה, אך גם יכול מאוד להיות שזה לא כל כך בשליטתכם וחוויתם אירוע מצער שמצריך את הטיפול המהיר. בחיפה ישנם רופאים המתפקדים כ"ציפורי לילה" וידאגו שבכל שעה שרק תרצו תקבלו טיפול מסור.

ד"ר פהמי נחס הוא בוגר מצטיין של הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה ירושלים. מבצע טיפולי שיניים רבים וכמובן שישמח לתת לכם מענה גם שעת חירום. המרפאה שלו נמצאת ברחוב כורי 2 והוא נמצא כדי לגאול אתכם מכל צרה.

ד"ר דב בנדל הוא רופא המתמחה בשיקום הפה, כירורגיה של פה ולסת ומעניק טיפול מקצועי ואדיב בכל שעה ביממה. נתקלתם בכאב בלתי נסבל? תנו צלצול לפני ובואו לרחוב מגידו 1 שם בכל שעה השיניים שווים יותר מכל דבר.

במרפאת השיניים GMDENT שבמרכז חורב יעניקו לכם טיפול נרחב בכל הקשור לשיניים. תמצאו כאן צוות רופאים מיומן הכולל את ד"ר סער מולר ששם דגש על מתן טיפול רגיש לכל מטופל וד"ר יקטרינה גלאנץ שמקשיבה למטופלים על מנת לבצע טיפול שישביע את רצונם. במרפאה תקבלו כאמור גם שרות חירום, אז תתקשרו.

ד"ר אליאס הרון יעניק לכם עזרה בכל שעה שרק תחפצו. בעל ניסיון עתיר שנים ומתמחה בטיפולי אסתטיקה, השתלות שיניים ושיקום הפה. אז אל תתמהמהו ותגיעו לשדרות מוריה 128 הוא כבר יחכה לכם שם.

ד"ר קן אמנון מרחוב אדם הכהן הוא רופא בחסד עליון וישמח לעמוד לשירותכם בכל שעה שתזדקקו לו. אחרי שתטופלו אצלו כל מה שתרצו לעשות הוא פשוט לחייך.